Najlepsze płatki pod oczy

Skóra pod oczami to niezwykle delikatny element twarzy, który w wielu przypadkach jest najbardziej narażony na podrażnienia i wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne. To również miejsce, które najszybciej odczuwa wszelkie oznaki zmęczenia, co objawia się charakterystyczną opuchlizną i zasinieniami. Na szczęście branża kosmetyczna i na taką okoliczność znalazła rozwiązanie w postaci niezawodnych płatków pod oczy, które dosłownie w mgnieniu oka potrafią zdziałać prawdziwe cuda. To zdecydowanie skuteczniejszy sposób niż torebki rumianku czy zielony ogórek, które kiedyś uważane były za najlepsze domowe metody niwelowania oznak zmęczenia czy niewyspania.

Najlepsze płatki pod oczy

Płatki pod oczy ranking pojawiają się w różnych formach, choć zasadniczo największym zainteresowaniem cieszą się płatki żelowe. To niezwykle wygodne w aplikowaniu kosmetyki w formie delikatnych i lekkich płatków, które należy nałożyć na skórę znajdującą się pod oczami. W celu przeprowadzenia tego niegroźnego zabiegu warto ułożyć się w pozycji półleżącej lub leżącej. Większość marek oferuje opakowania, w których znajduje się kilkadziesiąt płatków będących pewnego rodzaju esencją najważniejszych w pielęgnacji delikatnej skóry składników. Tego rodzaju płatki pod oczy odpowiadają za intensywne nawilżenie okolic oczu, regenerację oraz wzmocnienie struktury skóry. Warto również zwrócić uwagę na skład kosmetyku i poszukać wersji, w której znajduje się kwas hialuronowy. Dzięki niemu będziemy miały gwarancję na to, że kuracja przebiegnie pomyślnie.

Hydrożelowe płatki pod oczy

W branży kosmetycznej uważa się, że hydrożelowe płatki to kosmetyk, który sprawdzi się w każdych okolicznościach i będzie w stanie w szybkim tempie przywrócić skórze pod oczami fantastyczną kondycję. Są wobec tego nieco droższe niż żelowe płatki, ale też skuteczniejsze, dlatego jeżeli zależy nam na szybkim efekcie, to tego rodzaju płatki będą najlepszym rozwiązaniem. Płatki pod oczy ranking hydrożelowe nie tylko silnie napinają skórę, dbając o jej elastyczność i zdrowy wygląd, ale także dogłębnie nawilżają za sprawą wielu aktywnych składników.

Płatki z kolagenem

To wariant dla pań, które pragną pozbyć się opuchlizny i przebarwień w postaci nieestetycznych cieni pod oczami. Duża zawartość kolagenu sprawia, że skóra nabiera odpowiedniej jędrności, ale także poddaje się szybkiej regeneracji. Regularne stosowanie płatków z kolagenem może znacząco poprawić kondycję skóry i delikatnie zredukować niewielkie zmarszczki w okolicy oczu.

 

Dodaj komentarz