Luksusowe płatki pod oczy

Opuchlizna pod oczami może mieć tak naprawdę bardzo wiele przyczyn, choć utarło się przekonanie, że wynika przede wszystkim z braku snu i szeroko pojętego przemęczenia. Tak naprawdę może wynikać również z niezbyt korzystnej diety i złego trybu życia. Płatki pod oczy na opuchliznę mogą być wspaniałym wsparciem dla osób, które pracują zawodowo przed komputerem, a także nierzadko pracują w nocy. To również doskonały wybór dla pań, które na co dzień korzystają z pełnego makijażu, a ten zawsze wiąże się z demakijażem, który również może mieć niemały wpływ na jakość skóry pod oczami.

Komu się przyda?

Pielęgnacja skóry pod oczami to bardzo istotny element pielęgnacji skóry i przypuszczalnie jeden z najbardziej wymagających, ponieważ te partie twarzy należą do najdelikatniejszych. Warto wobec tego dostarczać sobie jak najlepszej pielęgnacji i cieszyć się jej skutecznością każdego dnia. Płatki pod oczy na opuchliznę można zastosować w charakterze szybkiej kuracji, która natychmiastowo poprawi jakość skóry wtedy, gdy naprawdę się tego potrzebuje lub potraktować jako długofalową formę pielęgnacji. Zwłaszcza osoby mające tendencje do powstawania nieładnych cieni i opuchlizny powinny na własnej skórze przetestować ten rodzaj kosmetyku i przekonać się, że to jeden z najlepszych sposobów na piękną cerę i nieskazitelny wygląd.

Na jakie płatki pod oczy na opuchliznę warto się zdecydować?

Dostępne są płatki różnego rodzaju, choć zasadniczo uważa się, że największą skutecznością cieszą się płatki żelowe i hydrożelowe. Obie wersje są nasączone odpowiednią mieszanką minerałów oraz witamin i w związku z tym podczas kuracji skóra otrzymuje esencję zdrowia. Płatki żelowe są wyjątkowo łatwe w użyciu. Aplikacja polega na nałożeniu płatków w wyznaczonym miejscu po uprzednim gruntownym oczyszczeniu skóry. Zaaplikowane płatki powinny znajdować się pod oczami przez kwadrans. Wówczas należy je delikatnie zdjąć i wyrzucić pozostałości do kosza. Dostępne są płatki hydrożelowe z dodatkiem proszku z czarnych pereł oraz złota. To wyjątkowy produkt, który zadziała na skórę liftingująco i z pewnością sprawi, że skóra niemal natychmiast odmłodnieje. Zawarte w płatkach minerały zregenerują zmęczoną skórę, nadając jej jednocześnie odpowiedniej gładkości i sprawiając, że w końcu nabierze odpowiedniego kolorytu. Regularna kuracja sprawi, że skóra nabierze absolutnej świeżości. Również w tym wypadku najlepszą porą na zastosowanie płatków będzie wieczór. Zaleca się aplikowanie płatków w pozycji leżącej.

 

Dodaj komentarz