Dogłębne oczyszczanie? – magnetyczna maseczka!

Odpowiednia pielęgnacja

Odpowiednia pielęgnacja to taka, do której zrealizowania wykorzystuje się dobrze dobrane kosmetyki. Taka pielęgnacja oznacza również regularność, bez których cel nie będzie tak spektakularny, a być może nie zostanie w ogóle osiągnięty. Warto więc stosować wszystko to, co potrzebne dla pięknej, jędrnej i gładkiej skóry. Mowa tutaj o oczyszczaniu, pozbywaniu się starego naskórka i odpowiednim oczyszczaniu. Co jeszcze się przyda? Oczywiście odpowiednia maseczka jest niezastąpioną.

Magnetyczna maseczka

Wybór maseczek jest ogromny, dlatego można mieć pewne wątpliwości i trudności przed zakupem. Hitem ostatnich lat jest magnetyczna maseczka, która posiada wiele cennych właściwości. Z pewnością warto włączyć ją do regularnej pielęgnacji. Oto zalety tego rodzaju maski:

 1. Efekty zauważysz bardzo szybko – już po pierwszym użyciu skóra jest wyraźnie bardziej promienna, odżywiona i gładka.
 2. Pozbędziesz się wągrów – dużo łatwiej i skuteczniej niż na przykład przez wykorzystanie tradycyjnych maseczek z zawartością węgla.
 3. Maska dogłębnie oczyszcza, reguluje wydzielanie sebum, wygładza skórę i rozjaśnia cerę.

Zastanawiasz się, czy maska magnetyczna jest dla ciebie? Warto ją zastosować jeśli:

 1. Wągry są bardzo widoczne, a skóra wyraźnie zanieczyszczona,
 2. Masz cerę trądzikową,
 3. Twoja cera wygląda na zmęczoną, jest pozbawiona blasku.

Jak korzystać z tego rodzaju maski? Musisz wykonać kilka prostych kroków:

 1. Oczyść skórę – użyj odpowiedniego preparatu oczyszczającego. Na skórze nie mogą pozostawać elementy makijażu i inne zanieczyszczenia.
 2. Nałóż maskę na twarz, najlepiej zacząć od brody w kierunku czoła.
 3.  Pozostaw maskę na odpowiedni czas, który został określony przez jej producenta na opakowaniu.
 4. Po upływie rekomendowanego czasu usuń maskę z twarzy, przemyj wodą i nałóż kosmetyk nawilżający.

Oto lista produktów, które zasługują na uwagę. Są łatwe w stosowaniu i wysoce skuteczne:

 1. Magnetyczna maska rewitalizująca, Dr.Brandt, dostępna na stronie makeup.pl – dogłębnie oczyszcza skórę, usuwa oznaki starzenia.
 2. Oczyszczająca maseczka do twarzy, Payot, do kupienia również na stronie makeup.pl – warto zastosować ją na noc. Odbudowuje skórę i dobrze oczyszcza.
 3. Magnetyczna maska węglowa, Carbon Coco – dostępna na stronie cravvi.pl – maska oczyszcza skórę, łagodzi ją. Odpowiednia dla każdego rodzaju skóry.

Podsumowanie

Stosowanie odpowiedniej maseczki potrafi zdziałać cuda. Maska magnetyczna na pewno spełni twoje oczekiwania. Musisz jednak pamiętać, aby stosować ją regularnie, ponieważ jedynie takie działanie przyniesie pożądany efekt. Przed zastosowaniem produktu zapoznaj się z zaleceniami producenta zawartymi na opakowaniu, i stosuj się do nich każdorazowo.

Dodaj komentarz